Sürgülü Cam Kapı

  • sürgülü cam kapı tanıtım/
  • menteşeli cam kapı tanıtım/

Sürgülü Cam Kapı Sistemleri

Sürgülü cam kapılar isminden de anlaşıldığı şekilde sürerek hareket eden kapı sistemleridir. Yeni nesil ürünlerden biri olan sürgülü cam kapı modelleri, hayal gücünüze bağlı olarak birçok alternatif deseni beraberinde getirmektedir.

Özellikle tercih edilmesinin sebeplerinden biri de dar alanlarda yer kazandırma özelliğidir. Duvara paralel çalışan sürgülü cam kapı sistemleri evlerde, ofislerde ve birçok alanda size yeni kullanım alanları üretir.

Diğer tüm cam kapı sistemleri gibi 6mm, 8mm, 10mm, 12mm gibi kalınlıklarda, temper (kırılmaya ve darbeye karşı üstün mukavemet) ve rodaj işlemi görmüş camlar ile uygulanmaktadır.

Tek, çift, sabit ve hareketli kanatlar ile farklı genişliklerdeki alanlar için rahatlıkla kullanılabilir.

Atlas Yapı sürgülü cam kapı sistemlerinde (sürme cam) kendi ray kalıplarını, özel ithal paslanmaz tekerlek mekanizmalarını üretmektedir.

Sürgülü cam kapı modelleri sadece üst ray mekanizması ile çalışmaktadır. Sağda, solda, altta herhangi bir aksesuar görmemektesiniz. Estetik görünümü yakalamasının nedenlerinden biri de bu olmaktadır.

Kullandığımız aksesuarların, kolların tümü standartlarda paslanmaz olarak kullanılır. Sürme cam kapı ürünlerimizde alt dengeleyiciden tekerleklere, boru tipi kollara, tekerlek gövdelerine kadar paslanmazdır.

Camların üzerinde istediğiniz kumlama desen uygulanabilirken, resim manzara baskıları da rahatlıkla uygulanabilir. Burada hayal gücünüzü kullanarak istediğiniz deseni yakalamamız mümkündür.

Standartlarda bir kilit sistemi bulunmamaktadır. Sağda ve solda bulunan stoperler ile kapı otomatik olarak kapatıldığı yerde kalmaktadır. Ancak istenilen tüm kilit mekanizmaları rahatlıkla uygulanabilmektedir. Anahtarlı kilit, butonlu kilit, elektronik kilit uygulamaları da sürgülü cam kapı sistemleri için alternatif olarak rahatlıkla düşünülebilir.

Sürgülü cam kapı fiyatları piyasa genelinde bizim gibi birkaç üretici tarafından belirlenmektedir. Tüm uygulayıcı firmalar sistemi birkaç üreticinden aldığı için fiyatları değişkenlik göstermektedir.

Atlas Yapı sürgülü cam kapı fiyatları açısından piyasanın en uygun çözümlerini sunar. Bizden fiyat almadan sürgülü cam kapı yaptırmamanızı tavsiye etmekteyiz.

Sürgülü Cam Kapı Modelleri


Sürgülü cam kapı özellikleri: 8mm, 10mm tam temperli cam üzerine ister standart kumlama desenlerimiz, ister desensiz şeffaf cam tercih edebilmeltesiniz.